Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brazilský keratin
- konec poškozeným vlasům

 

Pokud patříte mezi ty, komu pohled na dokonalé vlasy dokonalé modelky v televizní reklamě a následný pohled na realitu ve vašem zrcadle přináší rozčarování, možná Vás potěší, že je v naší nabídce přípravek, který tuto propastnou vzdálenost dokáže nečekaně zmenšit.  

Ukázka co dokáže aplikace Brazilského keratinu. 

 

Obrazek

        O co vlastně jde?

ObrazekKeratinová kůra je revoluční ošetření, které léčí, vyhlazuje a narovnává vaše poškozené vlasy. Děje se to díky keratinu, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento protein vyplní dutá místa uvnitř vlasů, zjednodušeně řečeno je zacelí, čímž obnoví vitalitu a zpevní jejich vnější i vnitřní strukturu. Mimoto je tato kúra narovnává, což ocení zejména majitelky nepoddajných kudrn.

 

 

Jaký je konkrétní výsledek?

Vlasy, které konečně vypadají zdravě, jsou jemné, přirozeně lesklé a rovné, necuchají se, snadno se upravují a takto vydrží další 4 - 5 měsíců. Zdali budete chtít kůru použít opakovaně či ne, je pouze na vás. Pokud ano, můžete být klidná, Brazilský keratin vlasy nijak chemicky nenarušuje, není tedy pro ně žádnou zátěží. A pokud se rozhodnete pouze pro jedinou aplikaci, potěší vás, že i to podle uživatelek Brazilského keratinu stačí, aby se vlasy oproti původnímu stavu znatelně ozdravily.

 

 

Pro jaké typy vlasů je Brazilský keratin vhodný?

Pro všechny. Pro pevné i jemné, vlnité, krepaté, s roztřepenými konečky, křehké, lámavé nebo poničené barvením. Samotné používání barev, tónování či melírování vlasů není keratinovou kúrou nijak omezeno, lze jej provádět stejně jako obvykle.

 

Všechny produkty námi dodávaného Brazilského keratinu prošly zkouškami Státního zdravotního ústavu v Praze a obdržely certifikát o zdravotní nezávadnosti pro Evropskou unii.

 

Cena aplikace Brazilského keratinu

Krátké vlasy = 1000,- až 1500,-
Dlouhé vlasy = 1500,- až 4000,-

 

 

 

Obrazek