Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veletrh InterCharm Prague 2009 Letňany

-->
26. 4. 2009

Veletrh Intercharm Prague

ObrazekObrazek24. a 25.4.2009 proběhl na výstavišti PVA v Letňanech další kosmetický veletrh zaměřený na nehty, kadeřnictví, zdravou výživu a kosmetiku.  Veletrh byl zajímavý především tím, že se organizátorům podařil husarský kousek, kdy souběžně v ostatních halách probíhaly veletrhy hraček, autosalón nových aut, modelářská výstava a před výstavištěm byl tuningový sraz a možnost vyzkoušet si mobilní Offroad polygon se svým nebo  zapůjčeným terénním autem.  Souhra těchto akcí přivedla zajímavé množství návštěvníků.

ObrazekObrazekMuži, kteří propustili své partnerky a zůstali u automobilů asi zalitovali, protože v doprovodném programu byla například přehlídka bodypaitingu na nahé ženské tělo spojená s velkolepým show. Žívé kapely, široké uličky, výborné parkování a především spousta restaurací a fastfoodů s vynikajícími pokrmy za dobré ceny... To vše nám velmi vyhovovalo a přidávalo dobrou náladu. 

Únava koncem soboty již byla neodvratná, ale záchvaty smíchu, které vyvolal při své návštěvě Josef Mladý v našem stánku nám dodaly energii a po svém vystoupení k nám zašel i známý striptér Sabri se svou dcerou. A to byla rozhodně nejkrásnější návštěva za celý veletrh - no posuďte sami...