Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veletrh Beauty & Spa

-->
21. 9. 2009

Tak je za námi další veletrh, který se vyznačoval obrovským náporem lidí - především ale učňovské mládeže. Mezi spoustou krásných žen se objevovaly i skutečné "modely" vhodné do Hvězdné pěchoty, takže jsme měli mezi prací i zábavu a divadlo. Generálkou pěchoty se stala dáma s ukázkově prodlouženými vlasy, za kterou jsem běžel přes celý sál, protože to se prostě nemohlo nechat ladem. Fotografie je v nové fotogalerii níže.

Všem zákaznicím a zákazníkům děkujeme za návštěvu i dobrý obchod a plně doufáme, že Vám naše vlasy přinesou jen nejlepší zkušenosti.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Veletrh World of Beauty & Spa září 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nejlepší distribuce a kvalita vlasů v ČR

(Radunka, 11. 10. 2009 23:13)

Milé zákaznice, vyzkoušela jsem již mnoho typů vlasů, ale středoevropské a to přímo od Pavlínky Polákové, tak to nemá na trhu konkurenci, vlasy jsou kvalitní, pravé, necuchají se, bez chemie a nákup od nich je jedna velká radost.. Všem doporučuji...

Pochvala paní Polákové

(Míša Votroubková, 27. 9. 2009 0:48)

Dobrý den! Já jsem na Veletrhu bohužel nebyla, neboť mám ročního prcka a jsem uvázaná i u půlúvazkové práce, ale musím vystřihnout celé firmě díky milé paní Polákové OBROVSKOU POKLONU a DÍKY!!! Vlasy, které jsem si objednala přišly nádherné a kvalitní za krásnou cenu, za níž díky, protože i já, máma na mateřské s omezenými financemi a s hypotékou na krku, chci vypadat hezky. Díky, že jste tak vstřícní!!! Doporučuji všem kolegyním sestřičkám - pracuji na kardiologické JIP a všem kamarádkám vaše vlasy!!!! Díky! Míša V.

šok!!

(Jana Ciperová, 21. 9. 2009 23:13)

Dobrý den..Na veletrhu jsem byla,u stánku se zastavila,vlasy okoukala,kontakt převzala a s milou dámou za pultem lehce pokecala...fotky dobrý,ale dáma na té poslední,kvůli které jste běžel maraton v té nechutné mase lidí fakt stojí za to!!!no fuuuj!!ted nevim,kdo se má víc stydět??jestli ona,nebo kadeřnice,co jí to dělala.každopádně,jestli je od fochu,tak bych její klientkou už při pohledu určitě nebyla!!!