Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš nový salón na prodlužování a prodej vlasů

-->
6. 5. 2010

Salón Vlasy PoPa - prodlužování a prodej vlasů

 

Když jsme před pár lety začali podnikat v tomto oboru, rozhodli jsme se jít poklidnou cestou pomalého firemního vzrůstu, postaveného na kvalitě a maximální pozornosti vůči zákazníkům. Zpočátku jsme sami objížděli kadeřnictví a nabízeli naše zboží. Po poměrně krátké době se začala situace obracet a kadeřnice začaly dojíždět přímo k nám - k nám domů...

Znamenalo to udělat nějaké kosmetické úpravy pokoje, který se musel přes den změnit na provozovnu a večer na byt. Toto domácí prostředí se našim zákaznicím velmi líbilo, připadaly si uvolněně, příjemně a "jako doma".

Nastala ale doba, kdy naše vlasy začaly používat i známé osobnosti a návštěvy v paneláku již přestávaly být ideální. Navíc jsme začaly samy prodlužovat vlasy - zpočátku jen kamarádkám, ale postupem času se zájem začal prudce zvyšovat a nastala nutnost radikálně změnit firemní styl i systém.

Abychom našim stálým i novým odběratelům nekomplikovaly hledání nové provozovny, začaly jsme hledat v našem nejbližším okolí - no a podařilo se. Získali jsme krásný prostor bývalého solar studia Karibik a upravili i vybavili jsme jej přesně podle našich představ, které - jak doufáme - se Vám budou líbit stejně jako nám.  

Obrazek

Zcela jistě zkvalitníme a velmi zpříjemníme samotné prodlužování vlasů i následné posuny. Pro prodej vlasů je vyčleněna zvláštní místnost, zaručující naprosté soukromí a klid při výběru jednotlivých zájemkyň i velkoodběratelů.

V salónu máme malý bar s nápoji, kávou a pochopitelně i kout na úpravu nehtů s kvalitou, která odpovídá našemu standardu.

Plně doufáme, že se Vám tato - pro nás velká změna - bude líbit, a že se budete u nás cítit ještě lépe a příjemněji, než jak tomu bylo doposud.

 

Náhledy fotografií ze složky Salón Vlasy PoPa(16)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář